loaderLogo

Sıfır Komisyon

Sıfır komisyon uygulamasını hayata geçiren Türkiye’nin ilk Aracı Kurumu IŞIK MENKUL DEĞERLER’de O “Sıfır” KOMİSYON Devri Nedir?

Hisse senedinde 10 Milyon ₺’ye kadar işlem hacmi gerçekleştiren yatırımcılarımızdan aracılık faaliyetleri için komisyon almıyoruz.

Aylık işlem hacmi 10 Milyon ₺ üzerinde olan yatırımcılarımızdan alınacak aracılık komisyonunu ise YüzBinde 2 oranında olarak standardize ederek düşürüyoruz.

Komisyon Düzenlemesi Ne kadar Süreyle Geçerli Olacaktır?

Karar belirli bir süre için değil, uzun vadeli ve sürdürülebilir bir iş modeline uygun olarak alınmış olup, ikinci bir duyuruya kadar geçerliliğini koruyacaktır.

Işık Menkul Değerler’in Genel Müdürü Hakan Kocaman, siz değerli yatırımcılarımıza Sermaye Piyasalarında piramidi tersine çevirerek 0 komisyon kararıyla ilgili olarak şöyle sesleniyor:

- “İnanıyoruz ki yatırım yapmak ve birikimlerini değerlendirmek herkesin hakkı. Bu sebeple ezberleri bozarak bundan böyle müşterilerimizden alacağımız hisse senedi aracılık komisyon oranımızı sıfırlıyoruz.

Sektörün gelişmesini, büyümesini ve sermaye piyasalarında yatırımcı sayısının artmasını destekleyecek bu girişimimizle yepyeni bir dönemin başladığını gururla duyurmak isteriz. Bu vesileyle şirketimizin yenilikçi bakış açısının bununla sınırlı kalmayacağını; çok kısa bir süre içerisinde yeni işlem platformumuz ve genişletilmiş ürün gamımızla yatırımcılarımızın hizmetinde olacağımızı duyurmak istiyoruz.”

Işık Menkul, “Hızlı ve Rekabetçi” yüzüyle Sermaye Piyasasında, Hisse Senetleri, Vadeli İşlem ve Opsiyon, Forex, Emtia, Altın ve sair enstrümanlarla yatırımlarınıza geniş bir ürün yelpazesi sunarak yatırımlarınıza değer katıyor.

Not: 0 komisyon uygulaması aracılık faaliyetinden doğan komisyon için geçerlidir. Takasbank ve MKK ücretleri ile Borsa Payı, vergi ve benzeri yasal zorunlu masraflar yatırımcılarımıza yansıtılacaktır.

Hesap Aç